.

.

Одлична цена
10.7 cm*10.9 cm Канџи Мода Автомобил-Стил Автомобил Налепница Винил Decal Оркестарот S4-0257

10.7 cm*10.9 cm Канџи Мода Автомобил-Стил Автомобил Налепница Винил Decal Оркестарот S4-0257

DEN 38.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
10.9cm
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
прозорецот
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
S4-0257
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
ОЕМ
Објектот Ширина:
10.7cm
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Материјал Тип:
Винил
Налепници:
автомобил налепница
боја:
црна/сребрена
Производи во категоријата