.

.

Одлична цена
2 парчиња 3.5 mm 3 Пол 4Pole Машки Женски Приклучок Адаптер за Лемење Џек Конектор DIY Стерео Слушалки Слушалка или да се Користат за Поправка Слушалка

2 парчиња 3.5 mm 3 Пол 4Pole Машки Женски Приклучок Адаптер за Лемење Џек Конектор DIY Стерео Слушалки Слушалка или

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
20cm
Бренд Име:
GUSUO
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Примена:
Микрофон,Мултимедијални
Пакување:
Polybag
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
No
Конектор A:
Џек
Тип:
Коаксијален Кабли
Број На Модел На:
3.5 mm
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Производи во категоријата