.

.

Одлична цена
Таблета батеријата 3.7 V 4800mAH 3263156 Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за таблет компјутер

Таблета батеријата 3.7 V 4800mAH 3263156 Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за таблет компјутер

DEN 312.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Број На Модел На:
3263156
Пакет:
Yes
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер
Употреба:
Видео Игра Плеер
Производи во категоријата