.

.

Одлична цена
Луксузна Кубни Циркон Круна Булчински Tiaras Diadem Кристал Церемонија Круна На Косата Орнаменти Свадба Коса Додатоци Невестата Headpiece

Луксузна Кубни Циркон Круна Булчински Tiaras Diadem Кристал Церемонија Круна На Косата Орнаменти Свадба Коса Додатоци

DEN 359.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HG626
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SexeMara
Тип:
Tiaras
Обликотшема:
Капка Вода
Текстура:
Барокот Круни
обложено:
Сребро Кристал Булчински Tiaras
дизајн:
свадба додатоци
Стил:
свадба коса додатоци
Модел:
Злато Кристал Круни И Tiaras
Тип:
тиара де noiva
Број На Модел На:
тиара став noiva
број:
tiaras став casamento
Производи во категоријата