.

.

Одлична цена
Нови оригинални Бесплатен превозот 50PCS/МНОГУ SN74HC244N 74HC244N НАТОПИ-20

Нови оригинални Бесплатен превозот 50PCS/МНОГУ SN74HC244N 74HC244N НАТОПИ-20

DEN 286.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
FlashingGoldUniverse
Тип:
Вози IC
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
SN74HC244N
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Меѓународниот стандард
Производи во категоријата