.

.

Одлична цена
Нови ОЕМ Гориво пумпа и цедилка за Мицубиши Pajero Montero Shogun Дакар II 4G64 6G72 6G74 MR124881 MR208665 N со инсталирање на комплет

Нови ОЕМ Гориво пумпа и цедилка за Мицубиши Pajero Montero Shogun Дакар II 4G64 6G72 6G74 MR124881 MR208665 N со инсталирање

DEN 813.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Висина:
3cm
Материјал Тип:
Железо
Име На Модел:
Гориво пумпа за Мицубиши Pajero Montero
Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
6cm
Зафатнина:
CC
Објектот Дијаметар:
3cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Специјални Функции:
Гориво пумпа за Мицубиши Pajero Montero
Објектот Тежина:
0.35kg
Бренд Име:
AR МОЌ
Притисок:
3Bar
боја:
Метал
проток:
како оригиналниот
Примена:
MIitsubishi
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
за Мицубиши Pajero Montero Shogun Дакар II 4G64 6G72 6G74
Година:
2002-2012
Автомобил Производител:
Мицубиши
Производи во категоријата