.

.

Одлична цена
бесплатни shiping антички несигурна капка прстен цинк легура фиока кабинет ноќни табела салон за мебел рачки повлекува копчиња 6690

бесплатни shiping антички несигурна капка прстен цинк легура фиока кабинет ноќни табела салон за мебел рачки повлекува

DEN 840.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
6690
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
боја:
Античкиот месинг ,антички sliver,црна
Производи во категоријата