.

.

Одлична цена
Зимски Бебе Шетач Топло Ракавица Шетач Од Суштинско Значење Додатоци Новороденче Колички Pram Pushchair Автомобил Ракавици

Зимски Бебе Шетач Топло Ракавица Шетач Од Суштинско Значење Додатоци Новороденче Колички Pram Pushchair Автомобил

DEN 374.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Памук,Полиестер
сертификација:
EN
Број На Модел На:
Шетач Од Суштинско Значење Додатоци
Тип:
зимски шетач ракавица
Тип:
шетач ракавица
Товарот:
14kg/15kg/16kg17kg/18kg/19kg/20 кг
Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
0-36 Месеци
Број на Тркала:
на четири тркала
Капацитет:
Еден
Е Свитлива:
Yes
Број На Модел На:
Цврста
Шаблон Тип:
Цврста
Шаблон Тип:
Цврста
Производи во категоријата