.

.

Одлична цена
Висок квалитет на вистински гориво инјектор за гориво млазницата 06164-P0A-000 за хонда Спогодба Одисеја Прелудиум

Висок квалитет на вистински гориво инјектор за гориво млазницата 06164-P0A-000 за хонда Спогодба Одисеја Прелудиум

DEN 1656.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Одисеја-Година:
2001,1995,2004,1997,2003,1998,1999,2002,2000,1996
Хонда Модел:
Одисеја
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Бренд Име:
Olmaige
Име На Модел:
06164-P0A-000
Година:
1990 година
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Автомобил Производител:
Хонда
Производи во категоријата