.

.

Одлична цена
НОВИ 7inch 50pin kr070pe7t FPC3-WV70021AV0 LCD Екранот за Freelander pd10 pd20 Таблет КОМПЈУТЕР

НОВИ 7inch 50pin kr070pe7t FPC3-WV70021AV0 LCD Екранот за Freelander pd10 pd20 Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 432.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
XSRUPB
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
KR070PE7T
Тип На Производ:
Таблета LCD
Производи во категоријата