.

.

Одлична цена
Надворешниот Ѕид Светлина 40W Нови Пристигнување IP67 Ѕид Светилки Ноќни Ламби Балкон Sconce Aisle Светлина Гроздобер Ѕид Sconce Отворено Светилка

Надворешниот Ѕид Светлина 40W Нови Пристигнување IP67 Ѕид Светилки Ноќни Ламби Балкон Sconce Aisle Светлина Гроздобер

DEN 2832.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Абажур Боја:
Злато
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Современа
Гаранција:
2 години
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Напон:
220V,90-260V
Материјал:
Бакар
Карактеристики:
Надворешниот Ѕид Светлина IP67
Извор На Енергија:
AC
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Сенка Тип:
Обоено стакло
Број На Модел На:
СЕ-CL-112
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
До & Долу
Тело Материјал:
Бакар
Техника:
обложено
Осветлување Област:
15-30square метри
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
VITRUST
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Објектот:
надворешниот ѕид светлина
моќност:
40
Напон:
AC90-265V
Големина:
17X21X51H CM
Производи во категоријата