.

.

Одлична цена
Нови ОЕМ го Замени Intank Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ Мираж 1992-2002 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 со инсталирање на комплет

Нови ОЕМ го Замени Intank Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ Мираж 1992-2002 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 со

DEN 813.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
3cm
Материјал Тип:
Железо
Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
6cm
Зафатнина:
CC
Име На Модел:
Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ Мираж
Објектот Дијаметар:
3cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Тежина:
0.35kg
Бренд Име:
AR МОЌ
Специјални Функции:
Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ Мираж
Притисок:
3Bar
боја:
Метал
проток:
како оригиналниот
Примена:
За Хонда
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
за МИЦУБИШИ Мираж
Година:
1992-2002
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Мицубиши
Производи во категоријата