.

.

Одлична цена
EC210B EC240B Сензор на Температура на Вода VOE14505855 14505855 за Volvo Вистински Багер Делови

EC210B EC240B Сензор на Температура на Вода VOE14505855 14505855 за Volvo Вистински Багер Делови

DEN 1656.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Школка Тип:
Затворен Тип
Осветленост Дел Број:
14505855
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Производителот Дел Број:
VOE14505855
Дел Број:
VOE14505855 14505855
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Важат за:
багер резервни делови
Производи во категоријата