.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 50PCS/МНОГУ CD14538BE CD4538 НАТОПИ-16 најдобар квалитет

Бесплатен превозот 50PCS/МНОГУ CD14538BE CD4538 НАТОПИ-16 најдобар квалитет

DEN 330.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
CD14538BE
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
FlashingGoldUniverse
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Меѓународниот стандард
Производи во категоријата