.

.

Одлична цена
Нови Пристигнување Akira Toriyama Стрип Dragon Ball Z Frieza Freeza Конечната Форма Bandai Tamashii Нации Нула 5.5 ПВЦ Слика Играчки

Нови Пристигнување Akira Toriyama Стрип Dragon Ball Z Frieza Freeza Конечната Форма Bandai Tamashii Нации Нула 5.5

DEN 360.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 8 години
Предупредување:
Возраста 14+
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Завршување Степен:
Готови Производи
Верзија Тип:
Првото Издание
Димензии:
5.5 инчен
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Кукли
Mfg Серија Број:
Кукли
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
LETBEST
Големина:
5.5 Inch
Производи во категоријата