.

.

Одлична цена
Нови ОЕМ го Замени Intank Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ i-MiEV 2012 со инсталирање на комплет

Нови ОЕМ го Замени Intank Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ i-MiEV 2012 со инсталирање на комплет

DEN 813.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Специјални Функции:
Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ i-MiEV
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Тежина:
0.35kg
Материјал Тип:
Железо
Име На Модел:
Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ i-MiEV
Година:
сите
Зафатнина:
CC
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Бренд Име:
AR МОЌ
Притисок:
3Bar
боја:
Метал
проток:
како оригиналниот
Примена:
За Хонда
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
за МИЦУБИШИ i-MiEV
Година:
2012
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Мицубиши
Производи во категоријата