.

.

Одлична цена
2014 Мода Жените Марами Мали Леопард Печати Шамија Жените Hijab Шамија Shawl Во Мешавина Боја Бесплатен Превозот

2014 Мода Жените Марами Мали Леопард Печати Шамија Жените Hijab Шамија Shawl Во Мешавина Боја Бесплатен Превозот

DEN 792.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Печати
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Марами Тип:
Шамија
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
FF-C4
Марами Должина:
>175cm
Бренд Име:
IFIIIRISI
боја:
10 боја
Големина:
180cm*70cm
Материјал:
Voile
Погоден Сезона:
Зима Пролет, Есен
Производи во категоријата