.

.

Одлична цена
Нови ОЕМ Гориво пумпа и цедилка за Мицубиши Pajero II Платно 1990-2000 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999

Нови ОЕМ Гориво пумпа и цедилка за Мицубиши Pajero II Платно 1990-2000 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999

DEN 813.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Специјални Функции:
Гориво пумпа за Мицубиши Pajero II Платно
Објектот Висина:
3cm
Материјал Тип:
Железо
Година:
сите
Име На Модел:
Гориво пумпа за Мицубиши Pajero II Платно
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
6cm
Зафатнина:
CC
Објектот Дијаметар:
3cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Тежина:
0.35kg
Бренд Име:
AR МОЌ
Притисок:
3Bar
боја:
Метал
проток:
како оригиналниот
Примена:
Гориво пумпа за Мицубиши Pajero II Платно
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
за Мицубиши Pajero II Платно
Година:
1990-2000
Автомобил Производител:
Мицубиши
Производи во категоријата