.

.

Одлична цена
Античкиот Ангел Скулптури рачно изработени Смола Belle Карактер Статуетка Craftworks Украс за Домаќинство и Декорација на Уметничка Колекција

Античкиот Ангел Скулптури рачно изработени Смола Belle Карактер Статуетка Craftworks Украс за Домаќинство и Декорација

DEN 3048.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M
Тема:
Ангел
Материјал:
Смола
Стил:
Античкиот Имитација
Бренд Име:
ZHENGHAN
Боја:
беж бела
Изработка:
Рачно изработени Врежан, Насликани и Сепија Ефект
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафуле, Паб, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција :
Десктоп
Големина:
За 27cm*13.5 cm*39cm
N.W.:
Околу 2,5 кг
кориснички:
Yes
Производи во категоријата