.

.

Одлична цена
Нови ОЕМ го Замени Intank Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ ASX / RVR 2011-2014 2012 2013 со инсталирање на комплет

Нови ОЕМ го Замени Intank Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ ASX / RVR 2011-2014 2012 2013 со инсталирање на комплет

DEN 813.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
3cm
Материјал Тип:
Железо
Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ ASX / RVR
Објектот Должина:
6cm
Зафатнина:
CC
Објектот Дијаметар:
3cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Тежина:
0.35kg
Бренд Име:
AR МОЌ
Име На Модел:
Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ ASX / RVR
Притисок:
3Bar
боја:
Метал
проток:
како оригиналниот
Примена:
За Хонда
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
за МИЦУБИШИ ASX / RVR
Година:
2011-2014
Автомобил Производител:
Мицубиши
Производи во категоријата