.

.

Одлична цена
12pcs Стакло kameleon jewelPop меѓусебно нараквици ѓердан прстен 925 сребрен за cabochon 12mm diy монистра накит наоди

12pcs Стакло kameleon jewelPop меѓусебно нараквици ѓердан прстен 925 сребрен за cabochon 12mm diy монистра накит наоди

DEN 525.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.8cm
Број На Модел На:
Фацетирани кристално
Производ Карактеристики:
jewelpops
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Должина:
1.2cm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
2g
Големина:
12mm
Материјал:
Дувачкиот Бакар
Тип:
jewelpops kameleon накит
Стил:
JewelPops со фацетирани кристално
Позлата Боја:
925 сребрен
Моден материјал:
Фацетирани кристално
Употреба:
DIY шарм
Производи во категоријата