.

.

Одлична цена
Нови ОЕМ Гориво пумпа и цедилка за Pajero Pinin / Shogun Pinin / Montero iO 1999-2007 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006

Нови ОЕМ Гориво пумпа и цедилка за Pajero Pinin / Shogun Pinin / Montero iO 1999-2007 2000 2001 2002 2003 2004 2005

DEN 813.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Специјални Функции:
Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ Pajero Pinin
Објектот Висина:
3cm
Материјал Тип:
Железо
Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
6cm
Зафатнина:
CC
Објектот Дијаметар:
3cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Име На Модел:
Гориво Пумпа за МИЦУБИШИ Pajero Pinin
Објектот Тежина:
0.35kg
Бренд Име:
AR МОЌ
Притисок:
3Bar
боја:
Метал
проток:
како оригиналниот
Примена:
Гориво пумпа и цедилка за Pajero Pinin / Shogun Pinin / Montero iO
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
за Pajero Pinin
Година:
1999-2007
Автомобил Производител:
Мицубиши
Производи во категоријата