.

.

Одлична цена
1pcs 3.7 V 400mAh Батерија li-Полимер Li-ion Батерија За Q50 G700S K92 G36 Y3 Децата паметни часовници mp3 582728 602828

1pcs 3.7 V 400mAh Батерија li-Полимер Li-ion Батерија За Q50 G700S K92 G36 Y3 Децата паметни часовници mp3 582728

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
400mAh
Број На Модел На:
582728
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Компонента Тип:
Часовникот батеријата
боја:
Часовникот батеријата
Употреба:
Часовникот батеријата
Производи во категоријата