.

.

Одлична цена
2017 IN New Пристигнување Девојки Одговараат Блузи + Headband + Фармерки 3 Парчиња Поставени Мода Дупка Фармерки Точка Завиткани во Градите Лак Шамија Тексас Европа

2017 IN New Пристигнување Девојки Одговараат Блузи + Headband + Фармерки 3 Парчиња Поставени Мода Дупка Фармерки Точка

DEN 636.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Материјал:
Lycra,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
200626
Шаблон Тип:
Polka Dot
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Outerwear Тип:
Вест
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Производи во категоријата