.

.

Одлична цена
2017 НОВИ Гитара Pickguard 3-ply SSH Натоварени Prewired Humbucker Pickguard Магнети Поставени за Електрична Гитара Црниот Бисер

2017 НОВИ Гитара Pickguard 3-ply SSH Натоварени Prewired Humbucker Pickguard Магнети Поставени за Електрична Гитара

DEN 360.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
NO2, БР.1
Тип:
пикап
Број На Модел На:
Гитара Пикап
Бренд Име:
Edelweiss
Производи во категоријата