.

.

Одлична цена
eTIGER ES-D4A Долги Врата/Прозорец Контакт може да биде инсталиран до 80 м од вашиот алармни системи control panel

eTIGER ES-D4A Долги Врата/Прозорец Контакт може да биде инсталиран до 80 м од вашиот алармни системи control panel

DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ETIGER
Број На Модел На:
ES-D4A
Излез Број:
433Mhz
Комплет За Конфигурација:
Вратата/Прозорец Сензор
Наоружува Тип:
Лозинката Тастатура
Напојување:
работа со батеријата 23A
Радио Фреквенција:
433Mhz
Производи во категоријата