.

.

Одлична цена
Мотоцикл Филтер за Воздух Доза Почиста Мрежа За YAMAHA YZF R1 2009-2013 2009 2010 2011 2012 2013 Улица Велосипед

Мотоцикл Филтер за Воздух Доза Почиста Мрежа За YAMAHA YZF R1 2009-2013 2009 2010 2011 2012 2013 Улица Велосипед

DEN 240.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
415-36
Објектот Должина:
26cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.24kg
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Производи во категоријата