.

.

Одлична цена
YONGNUO YN600 RGB Професионални 5500K+RGB се Прилагодува Осветленоста CRI>95 со Далечински Контролер Студио Осветлување Фотографски Светлина

YONGNUO YN600 RGB Професионални 5500K+RGB се Прилагодува Осветленоста CRI>95 со Далечински Контролер Студио Осветлување

DEN 4320.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
YONGNUO
Пакет:
Yes
Температура На Боја:
Летно 5600K
Модел:
YN600 RGB
Боја Рендерирање Индекс:
Повеќе од 95
Температура На Боја:
5500K и RGB полна боја
Производи во категоријата