.

.

Одлична цена
За Dodge F1500 Ram меморија 2011-2013 година ДОВЕДЕ Опашка Светилка Нов Стил Црна Боја

За Dodge F1500 Ram меморија 2011-2013 година ДОВЕДЕ Опашка Светилка Нов Стил Црна Боја

DEN 9599.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Dodge Модел:
Ram меморија 1500
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
8kg
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Објектот Дијаметар:
30inch
Бренд Име:
SuperTuning
Материјал Тип:
PC
Специјални Функции:
LED
Име На Модел:
Ram меморија 1500
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Автомобил Производител:
Dodge
Тип На Објект:
Задните Светла
Леќа:
Не Се Вклучени
Година:
2011-2014 година
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
За Dodge
Напон:
12V
Производи во категоријата