.

.

Одлична цена
ПЛАТ-wss Carbone Матични Патот Велосипед Матични Патот Велосипед MTB Велосипед Делови Матични 31.8 * 70/80/90/100/110/120 /130mm Агол 6/17 3 К Brillia

ПЛАТ-wss Carbone Матични Патот Велосипед Матични Патот Велосипед MTB Велосипед Делови Матични 31.8 * 70/80/90/100/110/120

DEN 743.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ПЛАТ-P
Висина:
26 - 35mm
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6
Спорт И Забава:
Јаглерод Матични 31.8 mm
Спорт и Забава:
6/17 Степен
MTB(планина)/Патот велосипеди:
1 парче јаглерод велосипед матични
За 135g (6 степен 90mm):
јаглерод матични
3k сјај:
31.8*70/80/90/100/110/120/130mm
Производи во категоријата