.

.

Одлична цена
Морнарско Сина Чипка Вечерни Фустани Долг 2018 V Деколте, Кат Должина Backless Abendkleider Облека Де Соаре Kaftan Вечер Партија Матурска Gown

Морнарско Сина Чипка Вечерни Фустани Долг 2018 V Деколте, Кат Должина Backless Abendkleider Облека Де Соаре Kaftan

DEN 2571.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
YBSD0880
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Чипка
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
EVERBEAUTIES
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Стил:
А-Линија
Состојба:
Нови
назад стил:
Патент
Слика Тип:
Референца Слики
Место на Потекло:
Suzhou,Кина
Облека Нега:
сува чиста
Материјал:
Chiffon ,Sashes,Pleat
is_customized:
Yes
Производи во категоријата