.

.

Одлична цена
За Jeep Compass 2017 2018 ABS Мат Автомобил Електронски Авто рачната сопирачка рачната Сопирачка Копчето Панел Трим Покрие Стил Налепница

За Jeep Compass 2017 2018 ABS Мат Автомобил Електронски Авто рачната сопирачка рачната Сопирачка Копчето Панел Трим

DEN 244.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
За Jeep Compass 2017 2018
Објектот Тежина:
0.4kg
Бренд Име:
TOMEFON
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
abs matte
Име На Модел:
815711
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.4
Пакет Големина:
25cm x 15cm x 5cm (9.84in x 5.91in x 1.97in)
Производи во категоријата