.

.

Одлична цена
Класичната нов дизајн diy наоди 10pcs бакар злато-боја на животните дизајн изолација монистра додатоци pendant 10*18mm findingsB2559

Класичната нов дизајн diy наоди 10pcs бакар злато-боја на животните дизајн изолација монистра додатоци pendant 10*18mm

DEN 186.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Број На Модел На:
B2559
Објектот Ширина:
1.8cm
Производ Карактеристики:
Животински Облик
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Тежина:
19g
Објектот Должина:
1cm
Материјал:
Злато Позлатен
Производи во категоријата