.

.

Одлична цена
НОВИ Лето Мажите Вистинска Мека Кожа Шупливи Надвор Лизга На Мокасина Breathble Возење чевли Мрзелив Човек Брод Чевли

НОВИ Лето Мажите Вистинска Мека Кожа Шупливи Надвор Лизга На Мокасина Breathble Возење чевли Мрзелив Човек Брод Чевли

DEN 1511.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
ЧЕВЛИ-TR-0616
Чевли Тип:
Мокасини
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Функција:
Дише
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
YAPI
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
Состојба:
Нов со кутија
Стил:
Мокасини & Лизга Ons
НИ Чевли Големина (Мажи):
5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Ширина:
Medium (D, M)
Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Свинска Кожа
Затворање Тип:
се лизга на
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Производи во категоријата