.

.

Одлична цена
3L 3Р 6pcs Chrom Гитара String Подесување Штипки Приемници Машина Глави Гитара Делови

3L 3Р 6pcs Chrom Гитара String Подесување Штипки Приемници Машина Глави Гитара Делови

DEN 252.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Подесување Колче
Број На Модел На:
гитара пикап
Бренд Име:
Edelweiss
Производи во категоријата