.

.

Одлична цена
SewCrane Симпатична був над Дрвото Јапонски Дома Ресторан Вратата Завеса Noren Вратата Соба Divider

SewCrane Симпатична був над Дрвото Јапонски Дома Ресторан Вратата Завеса Noren Вратата Соба Divider

DEN 477.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
85cm x 90cm, 85cm x 120cm
Тип:
Вратата & Прозорецот На Екранот
Употреба:
врата
Број На Модел На:
SC-DC-003
Фиксна Тип:
Кука & Јамка Fastener
Бренд Име:
ШИЕ КРАН
Екран Пребивање Материјал:
Лен
Производи во категоријата