.

.

Одлична цена
XFNYL08-8 Одговара Хривнија DIY S925 Сребро Монистра Слобода Суштината Шарм Колекција Вистински S925 Фунта Сребрен Накит Монистра

XFNYL08-8 Одговара Хривнија DIY S925 Сребро Монистра Слобода Суштината Шарм Колекција Вистински S925 Фунта Сребрен

DEN 216.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
14inch
Објектот Ширина:
8inch
Објектот Тежина:
4g
Производ Карактеристики:
abacus
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Висина:
8inch
Број На Модел На:
YJ
Објектот Дијаметар:
14inch
Материјал:
Стакло
Производи во категоријата