.

.

Одлична цена
Долго Вечер Партија Фустани Еден Рамо Пром Фустан Backless Чипка Мушка Линија Плус Големина Vestidos Де Феста Облека Де Соаре Longue 2

Долго Вечер Партија Фустани Еден Рамо Пром Фустан Backless Чипка Мушка Линија Плус Големина Vestidos Де Феста Облека

DEN 2208.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Бренд Име:
shangshangxi
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
долго вечер фустан
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Едно Рамо
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Воз:
Понесете Воз
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Материјал:
Ацетат
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
боја:
Сите бои се достапни
Големина:
Custom made size is OK
Слика Тип:
100% Вистински Слики
Производи во категоријата