.

.

Одлична цена
3PCS/МНОГУ 80W 100W Улична Светилка E40 E27 патот светилка база led пченка Водоотпорен IP65 AC100V-277V Отворено Осветлување Индустриски Светлина

3PCS/МНОГУ 80W 100W Улична Светилка E40 E27 патот светилка база led пченка Водоотпорен IP65 AC100V-277V Отворено Осветлување

DEN 5400.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Кул бело E40, Топло бела E40, Кул бело E27, Топло бела E27
Wattage:
80W, 100W
Тип На Објект:
Уличните Светилки
Број На Модел На:
30W 50W 80W 100W
Стил:
Современа
Карактеристики:
светла
сертификација:
CQC,CE,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
Fanlive
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Напон:
85-265V
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
5years
Тип На Објект:
Уличните Светилки
is_customized:
Yes
Wattage:
30W 50W 80W 100W
Напон:
AC85-265V
боја:
топло бела бела
Боја На Каросеријата:
сива
bena агол :
360 степени
IP го оценувате:
IP65
Гаранција:
5 години
Производи во категоријата