.

.

Одлична цена
2008- За Mazda CX-7 Внатрешни Додатоци Задните Опашка Багажникот Товар Покрие Security Shield Сенка Црна

2008- За Mazda CX-7 Внатрешни Додатоци Задните Опашка Багажникот Товар Покрие Security Shield Сенка Црна

DEN 1092.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Година:
2008-2016
Име На Модел:
4532
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум+платно
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производи во категоријата