.

.

Одлична цена
CEEWHY Beaded Вечер Фустан Долг Матурска Партија Формално Фустан Мајката на Невестата Фустани Tulle Црвено Вечер Gown 2017 Облека Де Соаре

CEEWHY Beaded Вечер Фустан Долг Матурска Партија Формално Фустан Мајката на Невестата Фустани Tulle Црвено Вечер Gown

DEN 2037.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
LXF044
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Бисери
Бренд Име:
CEEWHY
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Име на производ:
вечерните фустани,матурски фустани,деверуша фустани
Назад Дизајн:
Ланче
превозот:
Бесплатен превозот
Наведени време:
2017
Производи во категоријата