.

.

Одлична цена
Обичај Само Лепило За Печатење Етикета Се Тркалаат Налепница,Винил Лепило Етикета Се Тркалаат,Сопствени Направени Етикета На Ролна

Обичај Само Лепило За Печатење Етикета Се Тркалаат Налепница,Винил Лепило Етикета Се Тркалаат,Сопствени Направени

DEN 283.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Возраст:
>3 години,>6 години,>8 години,
Бренд Име:
RORA ПАКУВАЊЕ
Големина:
customized
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
кориснички
Обликот:
кориснички
Точка име :
обичај винил налепници
Материјал:
Лепило за хартија материјал,Лепила бела винил материјал
боја:
CMYK/ Полна боја, ПМС
ПОВРШИНА:
сјајни/мат varnishing, ламиниране, итн
Пакет:
Во Ролна, Лист или поединечни листови или побарано.
ODM/OEM:
прифати го прилагодите дизајн
Уметнички дела формат:
JPG,PDF,ПИ,EPS,GIF и сл 300DPI
време на испорака:
Noramlly ја 7-15 das,врз основа на различни количина
Рок на плаќање:
Т/T,Western Union,paypal
Печатење:
Офсет печатење,Flexo печатење,печатење на Екран
Производи во категоријата