.

.

Одлична цена
2017 Нови Жените Chiffon Резервоарот Врвот Лето Стил Блуза Женски Секси Вест Лабава Кошули Секојдневен Солидна Блузи Плус Големина 3XL Облека AB271

2017 Нови Жените Chiffon Резервоарот Врвот Лето Стил Блуза Женски Секси Вест Лабава Кошули Секојдневен Солидна Блузи

DEN 375.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
SexeMara
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Број На Модел На:
Лето Стил Ракави Резервоарот Врвот AB271
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Производи во категоријата