.

.

Одлична цена
Тигар Око Камен Монистра 7 Чакра Исцелување Рамнотежа Слон Bracelete Јога Реики Молитва Тибетански сребро Мушка Хривнија за Мажи Жени

Тигар Око Камен Монистра 7 Чакра Исцелување Рамнотежа Слон Bracelete Јога Реики Молитва Тибетански сребро Мушка Хривнија

DEN 69.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YMORL
Должина:
19cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Топката
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Производи во категоријата