.

.

Одлична цена
JEXXI Луксузни Хривнија & Алки Со Целосна Романтична Кубни Циркони Цвет Форма 925 Sterling Silver Мода Накит трговија на Големо

JEXXI Луксузни Хривнија & Алки Со Целосна Романтична Кубни Циркони Цвет Форма 925 Sterling Silver Мода Накит трговија

DEN 97.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
позлата:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
B5301
Поставување Тип:
Тензија Планината
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
n
Компатибилност:
n
Функција:
n
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
Повод:
Подароци, Партија, Свадба
Производи во категоријата