.

.

Одлична цена
Прилагодливи Продолжи Виткање Спојки Кочница Држела за DUCATI СПОРТ 1000 Biposto 06 07 08 09 992 ST3 S 03 04 05 ST4 S 99 00 01 02

Прилагодливи Продолжи Виткање Спојки Кочница Држела за DUCATI СПОРТ 1000 Biposto 06 07 08 09 992 ST3 S 03 04 05 ST4

DEN 2182.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
злато, портокал, сребрена, црвена, сина, зелена, црна, титаниум
Бренд Име:
BIKINGBOY
Име На Модел:
L13R13
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Алуминиум легура 6061
Објектот Тежина:
0.2kg
Производи во категоријата