.

.

Одлична цена
10pcs 3*6mm месинг жица четка за derusting полирање мелење тркала главата на Воланот Dremel Додатоци за Ротари Алатки

10pcs 3*6mm месинг жица четка за derusting полирање мелење тркала главата на Воланот Dremel Додатоци за Ротари Алатки

DEN 71.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
fixmee
Тип:
четка
Производи во категоријата