.

.

Одлична цена
Новиот Фокус USM Ултра Sonic Motor ( 4 линии кабел ) поправка делови За Canon 28-80mm 35-80mm 75-300мм леќа

Новиот Фокус USM Ултра Sonic Motor ( 4 линии кабел ) поправка делови За Canon 28-80mm 35-80mm 75-300мм леќа

DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
YOTEBO
Тип:
Скелети & Рамки
Број На Модел На:
28-80mm 35-80mm 75-300мм леќа
Компатибилен Акција Камера Бренд:
CANON
Производи во категоријата