.

.

Одлична цена
Нови GA626WJSA Оригиналниот Далечински Управувач За ОСТАР LCD TVGA603WJSA LC19SB24UW LC19SB25UW LC19SK24UW LC19SK25U LC19SK24U

Нови GA626WJSA Оригиналниот Далечински Управувач За ОСТАР LCD TVGA603WJSA LC19SB24UW LC19SB25UW LC19SK24UW LC19SK25U

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
KAITE
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
GA626WJSA
Пакет:
Yes
Канал:
1
Фреквенција:
433 MHz
Име:
Далечинска Контрола
боја:
Бела
Функција:
оригиналниот
Производи во категоријата