.

.

Одлична цена
година Нови Метални USB 3.0 Тип-C OTG Адаптерот За Macbook За ChromeBook Mi4C 4s Meizu Pro5 ZUKZ1 Oneplus2 Lumia950 Nexus 6P 5X X347

година Нови Метални USB 3.0 Тип-C OTG Адаптерот За Macbook За ChromeBook Mi4C 4s Meizu Pro5 ZUKZ1 Oneplus2 Lumia950

DEN 43.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
Адаптер
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
OTG кабел
Производи во категоријата